LV  |   RU  |   EN
NATĀLIJA IVAŅENKO
 
"Dejot - tā ir sajūta, it kā atrasties ārpus sevis, būt par sevi lielākam , varenākam un skaistākam. Tas ir pasaules spēks un greznums, ko tu vari paņemt..."
Agne de Miļ

Kā jau visas meitenes, dejot esmu sapņojusi kopš agras bērnības, pie tam - obligāti uz skatuves un vēl labākuz puantēm! Mana dejošanas ´”karjerasākās ar nopietnām daiļslidošanas nodarbībām, kuras apmklēju no 5 līdz 15 gadu vecumam un pat ieguvu „Sporta meistara”  titulu! Profesionālo sportu gandrīz ar prieku nomainīju pret  Rīgas ledus baletu, kur pirmo reizi jutos  kā “balerīna”, tikai ne uz puantēm, bet uz slidām!

Ar austrumu dejām es “saslimu” 2003.gadā. Par maniem pirmajiem skolotājiem kļuva Maija Āboliņa un Aleksandra Pederedejeva (Gercik), kas mani arī atveda uz Eksotisko deju centru "Аlegria" (Meitenes, liels paldies jums par to!), kur es turpināju dejot un mācīties pie Ilzes Zariņas (Alegria`s vadītāja un dvēsele). 2004.gadā pabeidzu vēderdeju pasniedzēju kursus Pilles Roosi (Igaunija) vadībā un turpināju mācīties pie tādiem pasniedzējiem kā Iris Frolov (Igaunija), Maral un Enussan (Vācija), Mahmud Reda, Nour un Tito (Ēģipte), Kori Zamora (ASV) u.c.

Tagad strādāju savā mīļākajā studijā „Alegria” par deju pasniedzēju, kā arī vadu vēderdeju nodarbības dažādos sporta klubos (City Fitness, Wellness Imanta). Mēs ar saviem audzēkņiem aktīvi piedalāmies Latvijā rīkotajos festivālos un konkursos. Un es esmu atkal atgriezusies uz ledus virsmas un vairākas manas deju skolnieces tagad slido kopā ar mani! 
                                                         
 


Atpakaļ Uz augšu Uz sākumu
©2020 Eksotisko deju centrs “Alegria”. Kontakti: Tālr.29453434, e-mail: alegria.ilze@inbox.lv . Izstrādātājs: RDX