LV  |   RU  |   EN
MARINA RIŽOVA
 
"Deja - tavas dzīves pulss, tavi sirdspuksti, tava elpa. Deja - tavas dzīves ritms, tā izteikšana laikā un kustībā, skumju, skaudības, prieka un laimes mirkļos."
Zak de Ambua 

Ak, dejas! Kustības lidojums, vēja elpa, vieglo tērpu šalkoņa... Kopš bērnības sapņoju griezties līdzi deju vētras krāsām, bet apgūt dejas mākslu saku tikai pēc vidusskolas beigšanas. Ar galvu biju ienirusi dejas ūdens virpulī: balles dejas, mūsdienu deju teātris... un beidzot liktenis atveda mani uz studiju „Alegria” pie Ilzes Zariņas. Jau 7 gadus esmu studijas sastāvdaļa, par ko ļoti lepojos! Savā ceļā esmu sastapusi vairākus izcilus deju skolotājus: Maija Āboliņa (Latvija), Pille Rossi (Igaunija), Maral un Enussan (Vācija), Mahmud Reda, Nour un Tito (Ēģipte).  

No tiem laikiem turpinu griezties vējiem līdzi: festivāli, konkursi, koncerti... Esmu piedalījusies ļoti daudzos festivālos gan individuali, gan ar savām grupām, ieguvusi 2.vietu festivālā "Vēderdejotāja 2006" profesionālo dejotāju nominācijā, piedalījusies 3.un 4. starptautiskajā festivālā „Karavan” Jūrmalā, braukusi uz meistarklasēm Ēģiptē – tas viss kopā veidojis dzīvi spilgtu, piesātinātu un drosmīgu!

Turpinu strādāt deju centrā „Alegria” par vēderdeju pasniedzēju un mācu dejot sievietēm Jelgavā un Ozolniekos. Un esmu gatava turpināt riņķot, mācīties un mācīt citus, tāpēc ka dejas mākslas valodas prasmes atbrīvo un piesaista, paceļ augstāk un padara tevi labāku, atvērtāku  un bagātāku!

 
 

 


Atpakaļ Uz augšu Uz sākumu
©2018 Eksotisko deju centrs “Alegria”. Kontakti: Tālr.29453434, e-mail: alegria.ilze@inbox.lv . Izstrādātājs: RDX