LV  |   RU  |   EN
ARNIS SILIŅŠ
 
 Horeogrāfs, dejotājs, Ha-Tha jogas instruktors
Rīga 
 
Arnis Siliņš ir ar 20 gadus ilga dejotāja, horeogrāfa un pedagoga praksi. Kopš 1989. g. apgūst Hatha Jogu, pranajamu, meditāciju pieredzējuša jogas meistara, Svāmi Amrit Mahamedhā un meditācijas meistares Māta Višvanī (Šrilanka).
 
  
 

 
Arnis Siliņš uzsācis dejotāja gaitas Rīgā 1979. g. ar tolaik „modernās” / „estrādes” dejas grupām un studējis arī klasisko deju pie Rīgas klasiskā baleta pedagogiem; līdz 1989. arī strādājis par baleta mākslinieku Rīgas Muzikālajā teātrī. Vēlāk ceļojot, strādājot par dejotāju rietumos apguvis intensīvi dažādas modern, džeza, afro, atbrīvošanās dejas tehnikas Parīzē, Ķelnē, ASV. 1989.- 1994.g. un līdz šim brīdim- saskarsme un apmācība Hatha Jogas mākslā ar Jogas meistara Amrit Mahamedha gādību un labvēlību atklājušas jaunus radošos apvāršņus.
 
Pašreiz par svarīgākajiem uzdevumiem tiek stādīti dejas kā dinamiskas un statiskas apceres mijiedarbības kvalitātes izkopšana, gan pedagoģiskajā darbā ar jaunajiem dejotājiem, aktieriem, gan jaunrades procesā.
 
Pievēršoties dejai caur dabas stihiju un apziņas spēku plūsmu, to mitoloģiju un arhetipiem tiek gūta izpratnes balva par saskaņu starp mainīgo un patstāvīgo noslēpumainajā ceļojumā, kuru dažkārt mēdz saukt par dzīvi, gan tās trauslumā, gan majestātiskumā.
 
info:  www.aparmita.lv
          www.joga.lv 
          www.yoga-art.lv


Atpakaļ Uz augšu Uz sākumu
©2020 Eksotisko deju centrs “Alegria”. Kontakti: Tālr.29453434, e-mail: alegria.ilze@inbox.lv . Izstrādātājs: RDX