LV  |   RU  |   EN
 
Savu darbību ir uzsākusi 2001.gadā, bet kā studija nodibināta divus gadus vēlāk. Studijas vadītāja ir LiepU  Sporta katedras lektore, Zita Valka(mg.sc.educ.).
 

 
Studijas pamatuzdevums ir tās dalībnieku iepazīstināšana ar cittautu ķermeņa kultūru un mākslu ar dejas un dažādu atveseļošanās sistēmu palīdzību, kā arī redzes loka paplašināšana un jaunas ķermeņa pieredzes iegūšana. Mērķis – veicināt izpratni par veselības problēmu saistību ar cilvēka ķermeņa kultūru un personības izaugsmes procesu, kā arī palīdzēt veidot veselīga dzīves stila izpratni.

Netradicionālo deju studijas „Arabeska” dalībnieces ir LiepU  klātienes studentes, darbinieces un interesentes no Liepājas pilsētas un rajona. Studijā tiek piedāvātas sekojošas nodarbības:

 > Austrumu dejā,

 >spāņu flamenko dejā ,

> hatha jogā.


 
Studijā izveidotas dažādas dejotāju grupas:

Ø  tiem, kas vēlas uzlabot veselību, pašsajūtu, kopējo ķermeņa tonusu, iepazīt sevi ar dejas kustības palīdzību,

Ø   tiem, kas vēlas apgūt skatuves dejas pamatus, sniedzot priekšnesumus dažādos pasākumos.

Ø  Tiem, kas vēlas papildināt savu profesionālo izaugsmi, mācoties nodarbību vadīšanas metodiku (programmā ”Sporta un deju skolotājs” studējošiem).

 Studija organizē festivālus, izbraukuma koncertus, priekšnesumus, seminārus ,lekcijas, privāttundas kā arī  ikgadējos atskaites koncertus LiepU.

 Studija var lepoties arī ar iegūtajām pirmajām vietām Latvijas mēroga autrumu deju konkursos, gan individuālo, gan šova-bellydance nominācijās. Katru gadu „Arabeska” piedalās LiepU  rīkotajos pasākumos un regulāri koncertē kā Kurzemes reģionā tā visā Latvijā.

Mūsu moto-”dzīvo dejodams!”.

Adrese: Liepāja, Baseina iela 9,

http://arabeskadance.atwebpages.com/

tālrunis: +37129662196,

e-mail: zitavalka@inbox.lv
 

Sadarbība ar Rīgas eksotisko deju centru „Alegria” notiek jau kopš 2000 gada:

-        „Alegrias” regulāri rīkoto semināru un skolotāju kursu   apmeklēšana.

-        „Alegrias” vadītājas Ilzes Zariņas seminārs Liepājas  Netradicionālo Deju Studijā.

-        Zitas Valkas piedalīšanās „Alegrias” rīkotajos eksotisko deju koncertos Rīgas Dailes teātrī.

-       Studijas ”Arabeska” piedalīšanās  festivālos un konkuros „Vēderdejotāja ” un Zitas Valkas lekcija „Sieviete un vēderdeja” festivālā ”Vēderdejotāja 2005”.

-    „Alegrias” indiešu deju paniedzējas Larisas Jaņinas-Podskočajas vadītā meistarklase un „Alegrias” eksotisko deju priekšnesumi 2009.gada Liepājas Eksotisko deju festivālā „Pāri Jūrām Liepājā...”, kur viens no organizatoriem bija deju studija ”Arabeska”.

-      Nākotnes plānā – regulāras indiešu klasiskās dejas meistarklases Liepājas netradicionālo deju studijā „Arabseka”.Atpakaļ Uz augšu Uz sākumu
©2020 Eksotisko deju centrs “Alegria”. Kontakti: Tālr.29453434, e-mail: alegria.ilze@inbox.lv . Izstrādātājs: RDX