LV  |   RU  |   EN
 
VITA EGLĪTE
e-pasts: [email protected]

Dejai piemīt īpašs šarms, tā spēj iekustināt cilvēka dvēseli, un tai ir izdevies aizkustināt manu sirdi, tā atraisa un ļauj man sevi iepazīt daudz dziļāk. Deja - tas ir ceļojums, kas nebeidzas ar priekšnesuma beigām - tā vienmēr kaut ko atstāj - pārdomas, skaistas atmiņas, sajūtas, nebeidzamu prieku vai pārsteigumu. Deja man dāvā enerģiju, iedvesmu, izaugsmi un prieku, dejojot cenšos šo sajūtu dāvāt arī citiem. Deja ir viens no veidiem, kā gūt dzīvesprieku no kustības, kā mācīties mīlēt savu ķermeni un cienīt sevi, iepriecinot sevi kustoties mūzikas taktī. Ķermenis ir kā mūzikas instruments, un ir jāmācās ar to spēlēt. Mūzikai piemīt burvīga īpašība, aizskart un iekustināt dvēseli un lieliski, ja var tai pakļaut ķermeni.

Savu ceļojumu deju pasaulē aizsāku 2006.gadā eksotisko deju centā „Alegria”. Šeit pasniedzu čigānu dejas, flamenko un bolivudas stilu.  


 
Deju prasmes esmu apguvusi pie daudziem izciliem deju skolotājiem: Francesca Grima (flamenko), Rafaela Carrasco (flamenko), Ana Maria Garcia (flamenko), Natalia Meirino ( flamenko), kā arī Ilze Zariņa (flamenko, čigānu deja). Esmu daudz mācījusies, iedvesmojusies no meistarklasēm, ko pasnieguši Fran Vilchez (flamenko Granada), Anne Anderson (flamenko), Irina Lisovskaja (čigānu deja) , Jeļena Tarasova (bolivudas deja) , Sunny Singh ( bolivudas deja) u.d.c.
Šai laika posmā nācies dejot dažādos koncertos, festivālos, Tv šovos, kā arī turpinu arī tagad visu laiku pilnveidot savas deju iemaņas pie daudziem deju pasniedzējiem.

Dejot gribētājiem novēlu sekot savam sapnim, nebaidīties un mēģināt!Atpakaļ Uz augšu Uz sākumu
©2021 Eksotisko deju centrs “Alegria”. Kontakti: Tālr.29453434, e-mail: [email protected] . Izstrādātājs: RDX